Duyurular Duyuru Detay
15 Ocak 2015 Tarihi İtibariyle CHF Paritelerinde Uygulanacak Kaldıraç Çarpan Oranı Hk. - 15.01.2015
Değerli Yatırımcımız, İsviçre Merkez Bankası’nın yaptığı açıklamalar sonrası, özellikle CHF paritelerinde (USDCHF, EURCHF, AUDCHF, GBPCHF, CADCHF, NZDCHF, CHFJPY) yaşanan aşırı oynaklık sebebiyle, bu paritelerde bugünden itibaren geçici bir süre ile 1,50 teminat çarpanı uygulamasına gidilecektir. Ayrınıtılı bilgi için www.halkfx.com’u ziyaret edebilirsiniz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla
Duyurular Sayfasına Dönmek İçin Tıklayın..
 
 
Copyright 2014 © Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
Kaldıraçlı alım satım işlemleri (FX-Forex) teminat karşılığında kaldıraç ile işlem yapılan bir piyasa olduğundan yüksek oranda risk içerir. Kaldıraçlı alım satım işlemleri sonucunda kar elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır. Bu nedenle işlem yapmaya karar vermeden önce, karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir.
www.halkfx.com web sitesinde yer alan bilgiler "Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş." tarafından genel bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Web sayfalarımızda yer alan bilgiler, yatırımcıların kendi oluşturacakları yatırım kararlarına yardımcı olmayı hedeflemiştir. Bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemekte olup alım - satım kararını destekleyebilecek yeterli bilgiler burada bulunmayabilir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden, bilgilerin kullanılmasından, doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan dolayı Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ile bunların bağlı olduğu kuruluşları, çalışanları, yöneticileri ve ortakları sorumlu tutulamaz.