Duyurular Duyuru Detay
Noel ve Yılbaşı Dönemlerinde FX Piyasaları İşlem Saatleri Hakkında - 23.12.2014
Değerli Yatırımcımız, Noel ve Yılbaşı dönemlerinde geçerli olacak piyasa işlem saatlerimizi, aşağıda bilgilerinize sunarız. Noel ve Yılbaşı dönemlerinde, yurt dışı piyasaların büyük çoğunluğunun tatil olması sebebiyle, FX piyasasında düşük işlem hacmi ve spreadlerde açılma söz konusu olabilecektir; işlemlerinizde bu durumu göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. • • 24 Aralık 2014 : Metal Pariteleri 20:30 Erken Kapanış, Döviz Pariteleri Erken Kapanış 23:00 • 25 Aralık 2014 : PİYASA KAPALI • 26 Aralık 2014 : Tüm Paritelerde Normal İşlem Saatleri • 27 Aralık 2014 : Tüm Paritelerde Normal İşlem Saatleri • 31 Aralık 2014 : Tüm Paritelerde 23:00 Erken Kapanış • 01 Ocak 2015 : PİYASA KAPALI • 02 Ocak 2015 : Tüm Paritelerde Normal İşlem Saatleri Saygılarımızla,
Duyurular Sayfasına Dönmek İçin Tıklayın..
 
 
Copyright 2014 © Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
Kaldıraçlı alım satım işlemleri (FX-Forex) teminat karşılığında kaldıraç ile işlem yapılan bir piyasa olduğundan yüksek oranda risk içerir. Kaldıraçlı alım satım işlemleri sonucunda kar elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır. Bu nedenle işlem yapmaya karar vermeden önce, karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir.
www.halkfx.com web sitesinde yer alan bilgiler "Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş." tarafından genel bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Web sayfalarımızda yer alan bilgiler, yatırımcıların kendi oluşturacakları yatırım kararlarına yardımcı olmayı hedeflemiştir. Bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemekte olup alım - satım kararını destekleyebilecek yeterli bilgiler burada bulunmayabilir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden, bilgilerin kullanılmasından, doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan dolayı Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ile bunların bağlı olduğu kuruluşları, çalışanları, yöneticileri ve ortakları sorumlu tutulamaz.