Duyurular Duyuru Detay
Uluslararası Piyasalarda Petrol Fiyatlarında Yaşanan Sert Fiyat Hareketleri Hakkında - 22.04.2020

Değerli Yatırımcımız,

Uluslararası piyasalarda yaşanan olağanüstü fiyat hareketleri dolayısıyla, HalkFX nezdinde yer alan #USOILM kontratında 22 Nisan 2020 saat 17:00 itibariyla yalnızca pozisyon kapatma işlemleri kabul edilecek olup, yeni pozisyon açılamayacaktır. Bu kapsamda mevcut pozisyonlarınıza karşılıklı (hedge) pozisyon da kabul edilmeyecektir.

Piyasa işleyişi, yurt dışı likidite sağlayıcıları ve koşulları çerçevesinde mevcut durumdaki #USOILM kontrat fiyatı 7 USD veya altına indiği takdirde, ilgili kontratta yer alan pozisyonlar piyasa fiyatlarından resen kapatılabilecek olup, #USOILM kontratında işlemler durdurulacaktır.

Diğer ürünlerinin işleyişinde herhangi bir değişiklik olmayacaktır.

Bilgilerinize sunarız.

 

Saygılarımızla,

 

Duyurular Sayfasına Dönmek İçin Tıklayın..
 
 
Copyright 2014 © Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
Kaldıraçlı alım satım işlemleri (FX-Forex) teminat karşılığında kaldıraç ile işlem yapılan bir piyasa olduğundan yüksek oranda risk içerir. Kaldıraçlı alım satım işlemleri sonucunda kar elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır. Bu nedenle işlem yapmaya karar vermeden önce, karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir.
www.halkfx.com web sitesinde yer alan bilgiler "Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş." tarafından genel bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Web sayfalarımızda yer alan bilgiler, yatırımcıların kendi oluşturacakları yatırım kararlarına yardımcı olmayı hedeflemiştir. Bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemekte olup alım - satım kararını destekleyebilecek yeterli bilgiler burada bulunmayabilir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden, bilgilerin kullanılmasından, doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan dolayı Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ile bunların bağlı olduğu kuruluşları, çalışanları, yöneticileri ve ortakları sorumlu tutulamaz.