Duyurular Duyuru Detay
Uluslararası Piyasalarda Yaşanan Sert Fiyat Hareketleri Hakkında - 03.04.2020

Değerli Yatırımcımız,

Uluslararası piyasalarda yaşanan sert fiyat hareketleri nedeniyle, KAS işlemlerinde, 6 Nisan 2020 Pazartesi günü piyasa açılışı ile birlikte, #UKOIL ve #USOIL kontratları başta olmak üzere, fiyat boşlukları ve yüksek volatilite yaşanabilir.

Yatırımcılarımızın piyasa açılışında pozisyonlarını yakından takip etmelerini önemle hatırlatır, teminat seviyenizi işlemlerinizin sağlıklı yürümesi ve stop-out riskinden kaçınmak için mümkün olduğunca güçlü tutmanızı önemle tavsiye ederiz.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Duyurular Sayfasına Dönmek İçin Tıklayın..
 
 
Copyright 2014 © Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
Kaldıraçlı alım satım işlemleri (FX-Forex) teminat karşılığında kaldıraç ile işlem yapılan bir piyasa olduğundan yüksek oranda risk içerir. Kaldıraçlı alım satım işlemleri sonucunda kar elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır. Bu nedenle işlem yapmaya karar vermeden önce, karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir.
www.halkfx.com web sitesinde yer alan bilgiler "Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş." tarafından genel bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Web sayfalarımızda yer alan bilgiler, yatırımcıların kendi oluşturacakları yatırım kararlarına yardımcı olmayı hedeflemiştir. Bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemekte olup alım - satım kararını destekleyebilecek yeterli bilgiler burada bulunmayabilir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden, bilgilerin kullanılmasından, doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan dolayı Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ile bunların bağlı olduğu kuruluşları, çalışanları, yöneticileri ve ortakları sorumlu tutulamaz.