Duyurular Duyuru Detay
İngiltere'de 12 Aralık 2019 Perşembe Genel Seçimleri Bilgilendirme Yazısı - 10.12.2019

Değerli Yatırımcımız,

 

İngiltere’de 12 Aralık 2019 Perşembe günü yapılacak genel seçimler dolayısıyla İngiliz Sterlini ve Euro ürün çiftleri başta olmak üzere FX ürünlerinin genelinde piyasa koşullarındaki spreadlerden farklı spread artışları, sert fiyat hareketleri ve fiyat boşlukları meydana gelebilir. Ayrıca fiyat boşluklarına bağlı olarak Stop-out işlemleri, HalkFX Stop-out seviyesi olan %50’den daha düşük seviyede de gerçekleşebilir. Aşırı spread açılması hedge amaçlı pozisyonlarınızın kapanmasına da neden olabilir. İşlemleriniz esnasında marjin seviyenizi piyasa şartlarınca olabilecek riskleri gözönünde bulundurarak değerlendirmeniz hususunu önemle hatırlatırız.

 

Bilgilerinize sunarız.

 

Saygılarımızla,

 

Türev Araçlar

 

Duyurular Sayfasına Dönmek İçin Tıklayın..
 
 
Copyright 2014 © Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
Kaldıraçlı alım satım işlemleri (FX-Forex) teminat karşılığında kaldıraç ile işlem yapılan bir piyasa olduğundan yüksek oranda risk içerir. Kaldıraçlı alım satım işlemleri sonucunda kar elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır. Bu nedenle işlem yapmaya karar vermeden önce, karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir.
www.halkfx.com web sitesinde yer alan bilgiler "Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş." tarafından genel bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Web sayfalarımızda yer alan bilgiler, yatırımcıların kendi oluşturacakları yatırım kararlarına yardımcı olmayı hedeflemiştir. Bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemekte olup alım - satım kararını destekleyebilecek yeterli bilgiler burada bulunmayabilir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden, bilgilerin kullanılmasından, doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan dolayı Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ile bunların bağlı olduğu kuruluşları, çalışanları, yöneticileri ve ortakları sorumlu tutulamaz.