Duyurular Duyuru Detay
ABD'de 28-29 Kasım Resmi Tatili HalkFX İşlem Saatleri - 28.11.2019

Değerli Yatırımcımız,

ABD’de 28 Kasım 2019 “Şükran Günü” tatili nedeniyle aşağıdaki ürün çiftlerinin işlem saatlerinde değişiklikler gerçekleştirilecektir.

 

28 Kasım 2019

·         Altın ve Gümüş erken kapanış TSİ 20:45

·          

·         ABD Borsaları (#DJ30, #SP500, #NAS100) erken kapanış   TSİ 20:45

·          

·         Ham Petrol (#USOIL) ve Brent Petrol (#UKOIL) erken kapanış TSİ 20:45

 

29 Kasım 2019

·         Altın ve Gümüş erken kapanış TSİ 21:30

·          

·         ABD Borsaları (#DJ30, #SP500, #NAS100)  erken kapanış TSİ 21:00

·          

·         Ham Petrol (#USOIL) ve Brent Petrol (#UKOIL) erken kapanış TSİ 21:30

·          

Bilgilerinize sunarız.

 

Saygılarımızla,

Türev Araçlar

Duyurular Sayfasına Dönmek İçin Tıklayın..
 
 
Copyright 2014 © Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
Kaldıraçlı alım satım işlemleri (FX-Forex) teminat karşılığında kaldıraç ile işlem yapılan bir piyasa olduğundan yüksek oranda risk içerir. Kaldıraçlı alım satım işlemleri sonucunda kar elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır. Bu nedenle işlem yapmaya karar vermeden önce, karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir.
www.halkfx.com web sitesinde yer alan bilgiler "Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş." tarafından genel bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Web sayfalarımızda yer alan bilgiler, yatırımcıların kendi oluşturacakları yatırım kararlarına yardımcı olmayı hedeflemiştir. Bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemekte olup alım - satım kararını destekleyebilecek yeterli bilgiler burada bulunmayabilir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden, bilgilerin kullanılmasından, doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan dolayı Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ile bunların bağlı olduğu kuruluşları, çalışanları, yöneticileri ve ortakları sorumlu tutulamaz.