Duyurular Duyuru Detay
Kurban Bayramı Tatili FX Teminat İşlemleri - 09.08.2019

Değerli Yatırımcımız,

Kurban Bayramı sebebiyle, Türkiye Borsaları ve resmi kurumları, 12 Ağustos  Pazartesi gününden  başlayarak  15  Ağustos Perşembe gününe kadar tatil olacaktır. Bayram tatili sebebiyle, Takasbank teminat yatırma ve çekme işlemleri 9 Ağustos Cuma günü  saat 18:00’de sona erecektir. Tatil süresi boyunca para yatırma ve para çekme işlemi gerçekleşmeyecektir.

Tatil süresince TRY (Türk Lirası) paritelerinde likidite azalması ve spread’lerde açılma söz konusu olabileceğinden, işlem yapmak isteyen veya halihazırda açık pozisyon taşıyan yatırımcılarımızın, olası piyasa volatilitesine karşı korunmak için hesap marjin durumlarını gözden geçirmelerini tavsiye ederiz.

Saygılarımızla,

Türev Araçlar

 

Duyurular Sayfasına Dönmek İçin Tıklayın..
 
 
Copyright 2014 © Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
Kaldıraçlı alım satım işlemleri (FX-Forex) teminat karşılığında kaldıraç ile işlem yapılan bir piyasa olduğundan yüksek oranda risk içerir. Kaldıraçlı alım satım işlemleri sonucunda kar elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır. Bu nedenle işlem yapmaya karar vermeden önce, karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir.
www.halkfx.com web sitesinde yer alan bilgiler "Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş." tarafından genel bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Web sayfalarımızda yer alan bilgiler, yatırımcıların kendi oluşturacakları yatırım kararlarına yardımcı olmayı hedeflemiştir. Bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemekte olup alım - satım kararını destekleyebilecek yeterli bilgiler burada bulunmayabilir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden, bilgilerin kullanılmasından, doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan dolayı Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ile bunların bağlı olduğu kuruluşları, çalışanları, yöneticileri ve ortakları sorumlu tutulamaz.