Duyurular Duyuru Detay
ABD İşçi Bayramı Tatili - 31.08.2018

Değerli Yatırımcımız,

3 Eylül 2018 Pazartesi günü ABD’de “İşçi Bayramı” resmi tatili olması nedeniyle, ilgili tarihte HalkFX nezdindeki Kıymetli Metal ve CFD kontratlarının işlem saatleri aşağıdaki şekilde olacaktır.

Altın ve Gümüş  : TSİ 19:45’te erken kapanış

CFD Kontratları* : TSİ 19:45’te erken kapanış

*Belirtilen CFD kontratları içerisinde #GB100 kontratı yer almamaktadır ve 3 Eylül 2018 tarihinde ilgili kontrat nezdinde internet sitesinde bildirilen saatlere uygun olarak fiyat akışı sağlanacaktır

 Bilgilerinize sunarız.

Duyurular Sayfasına Dönmek İçin Tıklayın..
 
 
Copyright 2014 © Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
Kaldıraçlı alım satım işlemleri (FX-Forex) teminat karşılığında kaldıraç ile işlem yapılan bir piyasa olduğundan yüksek oranda risk içerir. Kaldıraçlı alım satım işlemleri sonucunda kar elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır. Bu nedenle işlem yapmaya karar vermeden önce, karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir.
www.halkfx.com web sitesinde yer alan bilgiler "Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş." tarafından genel bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Web sayfalarımızda yer alan bilgiler, yatırımcıların kendi oluşturacakları yatırım kararlarına yardımcı olmayı hedeflemiştir. Bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemekte olup alım - satım kararını destekleyebilecek yeterli bilgiler burada bulunmayabilir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden, bilgilerin kullanılmasından, doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan dolayı Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ile bunların bağlı olduğu kuruluşları, çalışanları, yöneticileri ve ortakları sorumlu tutulamaz.