Duyurular Duyuru Detay
ABD 4 Temmuz Resmi Tatili İşlem Saatleri - 02.07.2018

Değerli Yatırımcımız,

 

ABD’de 4 Temmuz 2018 Çarşamba günü Bağımsızlık Günü resmi tatili olması nedeniyle, Kıymetli Metaller ve CFD ürünlerinde işlem saatleri aşağıdaki şekilde olacaktır.

 

Döviz paritelerinin işlem saatlerinde ise herhangi bir değişiklik olmayacaktır.

 

Kıymetli Metaller

 

Altın ve Gümüş           : 4 Temmuz Çarşamba TSİ 19:45 -Erken Kapanış-

 

CFD

 

ABD Endeks Kontratları : 3 Temmuz Çarşamba TSİ 19:45 -Erken Kapanış-

CFD Kontratları*             : 4 Temmuz Perşembe TSİ 19:45 -Erken Kapanış-

 

*HalkFX nezdindeki #GB100 kontratı haricinde geri kalan tüm kontratları içermektedir.

 

Bilgilerinize sunarız.

 

Saygılarımızla,

 

Duyurular Sayfasına Dönmek İçin Tıklayın..
 
 
Copyright 2014 © Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
Kaldıraçlı alım satım işlemleri (FX-Forex) teminat karşılığında kaldıraç ile işlem yapılan bir piyasa olduğundan yüksek oranda risk içerir. Kaldıraçlı alım satım işlemleri sonucunda kar elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır. Bu nedenle işlem yapmaya karar vermeden önce, karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir.
www.halkfx.com web sitesinde yer alan bilgiler "Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş." tarafından genel bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Web sayfalarımızda yer alan bilgiler, yatırımcıların kendi oluşturacakları yatırım kararlarına yardımcı olmayı hedeflemiştir. Bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemekte olup alım - satım kararını destekleyebilecek yeterli bilgiler burada bulunmayabilir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden, bilgilerin kullanılmasından, doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan dolayı Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ile bunların bağlı olduğu kuruluşları, çalışanları, yöneticileri ve ortakları sorumlu tutulamaz.