Duyurular Duyuru Detay
ABD ve Birleşik Krallık'da Anma Günü Resmi Tatili Nedeniyle İşlem Saatlerinde Değişiklik - 28.05.2018

Değerli Yatırımcımız,

 

ABD ve Birleşik Krallık’da 28 Mayıs 2018 Pazartesi Anma Günü resmi tatili olması nedeniyle, Kıymetli Metaller ve CFD ürünlerinde işlem saatleri aşağıdaki şekilde olacaktır. Döviz paritelerinin işlem saatlerinde herhangi bir değişiklik olmayacaktır.

 

Kıymetli Metaller

 

Altın ve Gümüş           : 28 Mayıs Pazartesi TSİ 19:45 -Erken Kapanış-

 

CFD

 

#GB100 Kontratı        : 28 Mayıs Pazartesi -Piyasa Kapalı-

 

Diğer CFD Kontratları : 28 Mayıs Pazartesi TSİ 19:45 -Erken Kapanış-

 

 

Ayrıca ilgili tarihte yurt dışında resmi tatil olması nedeniyle kotasyon yetersizliği ile spreadlerde açılma yaşanabilir.

 

Bilgilerinize sunarız.

 

Saygılarımızla,

 

Duyurular Sayfasına Dönmek İçin Tıklayın..
 
 
Copyright 2014 © Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
Kaldıraçlı alım satım işlemleri (FX-Forex) teminat karşılığında kaldıraç ile işlem yapılan bir piyasa olduğundan yüksek oranda risk içerir. Kaldıraçlı alım satım işlemleri sonucunda kar elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır. Bu nedenle işlem yapmaya karar vermeden önce, karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir.
www.halkfx.com web sitesinde yer alan bilgiler "Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş." tarafından genel bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Web sayfalarımızda yer alan bilgiler, yatırımcıların kendi oluşturacakları yatırım kararlarına yardımcı olmayı hedeflemiştir. Bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemekte olup alım - satım kararını destekleyebilecek yeterli bilgiler burada bulunmayabilir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden, bilgilerin kullanılmasından, doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan dolayı Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ile bunların bağlı olduğu kuruluşları, çalışanları, yöneticileri ve ortakları sorumlu tutulamaz.