Duyurular Duyuru Detay
ABD'de Yaz Saati Uygulamasına Geçilmesine İstinaden HalkFX İşlem Saatleri - 09.03.2018

Değerli Yatırımcımız,

 

ABD’de 11 Mart 2018 Pazar Günü yaz saati uygulamasına geçilmesiyle birlikte HalkFX nezdinde yer alan ürünlerin günlük işlem saatleri, 12 Mart 2018 Pazartesi Günü piyasa açılışından itibaren  geçerli olmak kaydıyla, aşağıda yer almaktadır.

 

Döviz Pariteleri

Piyasa Açılışı : 00:02

Piyasa Kapanışı : 23:58

 

Kıymetli Metaller

Piyasa Açılışı : 01:02

Piyasa Kapanışı : 23:58

 

HalkFX nezdinde yer alan CFD kontratlarında (#GBP100 kontratında Avrupa saatleri ile işlem gerçekleştirildiği için daha sonra düzenlenmek kaydıyla bu kontrat haricinde) mevcut işlem saatleri bir saat geri alınarak güncellenecek ve HalkFX internet sitesinde yer alacaktır.

 

İlgili tarihten itibaren gün sonu swap işlemleri her gece TSİ 23:59’da gerçekleşecektir.

 

Ayrıntılı bilgi için 0212 314 8102 numaralı telefondan Türev Araçlar Birimi’ne ulaşabilirsiniz.

 

Bilgilerinize sunarız.

 

Saygılarımızla,

 
Duyurular Sayfasına Dönmek İçin Tıklayın..
 
 
Copyright 2014 © Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
Kaldıraçlı alım satım işlemleri (FX-Forex) teminat karşılığında kaldıraç ile işlem yapılan bir piyasa olduğundan yüksek oranda risk içerir. Kaldıraçlı alım satım işlemleri sonucunda kar elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır. Bu nedenle işlem yapmaya karar vermeden önce, karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir.
www.halkfx.com web sitesinde yer alan bilgiler "Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş." tarafından genel bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Web sayfalarımızda yer alan bilgiler, yatırımcıların kendi oluşturacakları yatırım kararlarına yardımcı olmayı hedeflemiştir. Bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemekte olup alım - satım kararını destekleyebilecek yeterli bilgiler burada bulunmayabilir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden, bilgilerin kullanılmasından, doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan dolayı Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ile bunların bağlı olduğu kuruluşları, çalışanları, yöneticileri ve ortakları sorumlu tutulamaz.