Duyurular Duyuru Detay
19 Şubat 2018 ABD President's Day Resmi Tatili İşlem Saatleri - 19.02.2018

 Değerli Yatırımcımız,

ABD’de 19 Şubat 2018 Pazartesi (Bugün), “President’s Day”  resmi tatili olması nedeniyle, Kıymetli Metaller (Altın ve Gümüş) ve CFD ürünlerinin işlem saatleri aşağıdaki şekilde olacaktır. İlgili ürünlerde haftanın diğer günlerinde normal işlem saatleri geçerli olacaktır.

 

-Altın ve Gümüş : 19 Şubat 2018 TSİ 20:45 Erken Kapanış

-ABD Endeks Kontratları (#NAS100, #DJ30, #SP500) : 19 Şubat 2018 TSİ 20:45 Erken Kapanış

-Petrol ve Bakır Kontratları (#UKOIL, #USOIL, #HGC) : 19 Şubat 2018 TSİ 20:45 Erken Kapanış

 

Döviz ürünlerinin işlem saatlerinde herhangi bir değişiklik olmayacaktır.

İşlemlerde erken kapanış gerçekleştirilen paritelerde işlemler 20 Şubat 2018 tarihinde HalkFX internet sitesinde yer alan işlem saatlerine istinaden başlanacaktır.

Bilgilerinize sunarız.

 Saygılarımızla,

Türev Araçlar

Duyurular Sayfasına Dönmek İçin Tıklayın..
 
 
Copyright 2014 © Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
Kaldıraçlı alım satım işlemleri (FX-Forex) teminat karşılığında kaldıraç ile işlem yapılan bir piyasa olduğundan yüksek oranda risk içerir. Kaldıraçlı alım satım işlemleri sonucunda kar elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır. Bu nedenle işlem yapmaya karar vermeden önce, karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir.
www.halkfx.com web sitesinde yer alan bilgiler "Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş." tarafından genel bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Web sayfalarımızda yer alan bilgiler, yatırımcıların kendi oluşturacakları yatırım kararlarına yardımcı olmayı hedeflemiştir. Bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemekte olup alım - satım kararını destekleyebilecek yeterli bilgiler burada bulunmayabilir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden, bilgilerin kullanılmasından, doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan dolayı Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ile bunların bağlı olduğu kuruluşları, çalışanları, yöneticileri ve ortakları sorumlu tutulamaz.