Duyurular Duyuru Detay
ABD 20 Şubat 2017 Pazartesi "Başkanlık Günü" Resmi Tatili İşlem Saatleri - 16.02.2017

Değerli Yatırımcımız,

ABD’de 20 Şubat 2017 Pazartesi “Başkanlık Günü” resmi tatili olması sebebiyle, ilgili tarihte Kıymetli Metal ve bazı CFD paritelerinin işlem saatleri aşağıdaki şekilde olacaktır.

Altın ve Gümüş: TSİ 20:45 Erken Kapanış

ABD Endeks Kontratları: TSİ 20:45 Erken Kapanış

*  Petrol ve Bakır Kontratları: TSİ 20:45 Erken Kapanış

İlgili pariteler 21 Şubat 2017 Salı Günü HalkFX internet sitesinde belirtilen işlem saatleri çerçevesinde işleme açılacaktır.

Saygılarımızla,

 

Duyurular Sayfasına Dönmek İçin Tıklayın..
 
 
Copyright 2014 © Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
Kaldıraçlı alım satım işlemleri (FX-Forex) teminat karşılığında kaldıraç ile işlem yapılan bir piyasa olduğundan yüksek oranda risk içerir. Kaldıraçlı alım satım işlemleri sonucunda kar elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır. Bu nedenle işlem yapmaya karar vermeden önce, karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir.
www.halkfx.com web sitesinde yer alan bilgiler "Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş." tarafından genel bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Web sayfalarımızda yer alan bilgiler, yatırımcıların kendi oluşturacakları yatırım kararlarına yardımcı olmayı hedeflemiştir. Bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemekte olup alım - satım kararını destekleyebilecek yeterli bilgiler burada bulunmayabilir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden, bilgilerin kullanılmasından, doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan dolayı Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ile bunların bağlı olduğu kuruluşları, çalışanları, yöneticileri ve ortakları sorumlu tutulamaz.