Duyurular Duyuru Detay
17 Ocak 2017 Pazartesi Martin Luther King Günü Resmi Tatili - 13.01.2017

Değerli Yatırımcımız,

 

ABD’de 16 Ocak 2017 Pazartesi “Martin Luther King” günü resmi tatili olması nedeniyle, Kıymetli Metaller (Altın ve Gümüş) ve CFD paritelerinde işlem saatleri aşağıdaki şekilde gerçekleştirilecektir. İlgili paritelerde 17 Ocak 2017 Salı günü normal işlem saatleri geçerli olacaktır.

Döviz paritelerinin işlem saatlerinde herhangi bir değişiklik olmayacaktır.

 

Kıymetli Metaller (XAUUSD ve XAGUSD): 16 Ocak 2017 TSİ 20:45 Erken Kapanış

ABD Endeks Kontratları (#NAS100, #DJ30, #SP500): 16 Ocak 2017 TSİ 20:45 Erken Kapanış

Petrol ve Bakır Kontratları(#UKOIL, #USOIL, #HGC): 16 Ocak 2017 TSİ 20:45 Erken Kapanış

 

Bilgilerinize sunarız.

 

Saygılarımızla,

 

Kaldıraçlı İşlemler

Duyurular Sayfasına Dönmek İçin Tıklayın..
 
 
Copyright 2014 © Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
Kaldıraçlı alım satım işlemleri (FX-Forex) teminat karşılığında kaldıraç ile işlem yapılan bir piyasa olduğundan yüksek oranda risk içerir. Kaldıraçlı alım satım işlemleri sonucunda kar elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır. Bu nedenle işlem yapmaya karar vermeden önce, karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir.
www.halkfx.com web sitesinde yer alan bilgiler "Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş." tarafından genel bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Web sayfalarımızda yer alan bilgiler, yatırımcıların kendi oluşturacakları yatırım kararlarına yardımcı olmayı hedeflemiştir. Bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemekte olup alım - satım kararını destekleyebilecek yeterli bilgiler burada bulunmayabilir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden, bilgilerin kullanılmasından, doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan dolayı Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ile bunların bağlı olduğu kuruluşları, çalışanları, yöneticileri ve ortakları sorumlu tutulamaz.