Duyurular Duyuru Detay
25 Mart 2016 Cuma ABD Resmi Tatili Kıymetli Metal İşlem Saatleri - 23.03.2016

Değerli Yatırımcımız,

ABD’de 25 Mart 2016 Cuma günü resmi tatil olması nedeniyle, XAUUSD (Altın) ve XAGUSD (Gümüş) ürün çiftlerinin işlem saatleri aşağıdaki şekilde olup, döviz paritelerinin işlem saatlerinde ise herhangi bir değişiklik olmayacaktır.

 

Kıymetli Metaller İşlem Saatleri:

24 Mart 2016 Perşembe - TSİ 22:58 piyasa kapanışı

25 Mart 2016 Cuma - piyasa kapalı

28 Mart 2016 Pazartesi - TSİ 01:02 piyasa açılışı

 

Bilgilerinize sunarız.

 

Saygılarımızla,

Duyurular Sayfasına Dönmek İçin Tıklayın..
 
 
Copyright 2014 © Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
Kaldıraçlı alım satım işlemleri (FX-Forex) teminat karşılığında kaldıraç ile işlem yapılan bir piyasa olduğundan yüksek oranda risk içerir. Kaldıraçlı alım satım işlemleri sonucunda kar elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır. Bu nedenle işlem yapmaya karar vermeden önce, karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir.
www.halkfx.com web sitesinde yer alan bilgiler "Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş." tarafından genel bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Web sayfalarımızda yer alan bilgiler, yatırımcıların kendi oluşturacakları yatırım kararlarına yardımcı olmayı hedeflemiştir. Bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemekte olup alım - satım kararını destekleyebilecek yeterli bilgiler burada bulunmayabilir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden, bilgilerin kullanılmasından, doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan dolayı Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ile bunların bağlı olduğu kuruluşları, çalışanları, yöneticileri ve ortakları sorumlu tutulamaz.