Duyurular Duyuru Detay
ABD President Day Resmi Tatili Kıymetli Metal İşlem Saatleri Hk. - 12.02.2016

Değerli Yatırımcımız,

ABD’de 15 Şubat 2016 Pazartesi günü itibarıyla “President Day” resmi tatili olması sebebiyle, Kıymetli Metaller (Altın ve Gümüş) ürün çiftlerinin işlem saatlerinde aşağıdaki şekilde değişiklikler olacaktır.

Döviz çiftlerinin işlem saatlerinde ise herhangi bir değişiklik olmayacaktır.

Bilgilerinize sunarız.

 

Kıymetli Metaller

15 Şubat 2016 Pazartesi – 19:55 Piyasa Erken Kapanış

16 Şubat 2016 Salı – 01:02 Piyasa Açılış (Normal Açılış Saati)

.

Saygılarımızla,

Kaldıraçlı İşlemler

Duyurular Sayfasına Dönmek İçin Tıklayın..
 
 
Copyright 2014 © Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
Kaldıraçlı alım satım işlemleri (FX-Forex) teminat karşılığında kaldıraç ile işlem yapılan bir piyasa olduğundan yüksek oranda risk içerir. Kaldıraçlı alım satım işlemleri sonucunda kar elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır. Bu nedenle işlem yapmaya karar vermeden önce, karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir.
www.halkfx.com web sitesinde yer alan bilgiler "Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş." tarafından genel bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Web sayfalarımızda yer alan bilgiler, yatırımcıların kendi oluşturacakları yatırım kararlarına yardımcı olmayı hedeflemiştir. Bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemekte olup alım - satım kararını destekleyebilecek yeterli bilgiler burada bulunmayabilir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden, bilgilerin kullanılmasından, doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan dolayı Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ile bunların bağlı olduğu kuruluşları, çalışanları, yöneticileri ve ortakları sorumlu tutulamaz.