Duyurular Duyuru Detay
Sermaye Piyasası Kurulu Yeni Tebliğ Düzenlemeleri Hk. - 15.01.2016
Değerli Yatırımcımız, Sermaye Piyasası Kurulu tarafından “Yatırım Hizmetleri ve Faaliyetleri ile Yan Hizmetlere İlişkin Esaslar Hakkında Tebliğ III - 37.1’de Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ” 14.01.2016 tarihi itibarıyla Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir. Bu çerçevede, paritenin cinsine göre kaldirac oranlarında aşağı yönlü indirimler yapılması söz konusudur. Detaylı bilgi için 0 212 314 81 02 numaralı telefondan tarafımıza ulaşabilir veya aşağıdaki link üzerinden ilgili teblig hakkinda detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Müşteri ve parite bazinda yapilacak değişiklikler, tebliğin yayin tarihi itibarıyla ihbaren duyurulmakta olup, ilgili mevzuat uyarinca gerekli düzenlemeler yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız.
Duyurular Sayfasına Dönmek İçin Tıklayın..
 
 
Copyright 2014 © Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
Kaldıraçlı alım satım işlemleri (FX-Forex) teminat karşılığında kaldıraç ile işlem yapılan bir piyasa olduğundan yüksek oranda risk içerir. Kaldıraçlı alım satım işlemleri sonucunda kar elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır. Bu nedenle işlem yapmaya karar vermeden önce, karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir.
www.halkfx.com web sitesinde yer alan bilgiler "Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş." tarafından genel bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Web sayfalarımızda yer alan bilgiler, yatırımcıların kendi oluşturacakları yatırım kararlarına yardımcı olmayı hedeflemiştir. Bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemekte olup alım - satım kararını destekleyebilecek yeterli bilgiler burada bulunmayabilir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden, bilgilerin kullanılmasından, doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan dolayı Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ile bunların bağlı olduğu kuruluşları, çalışanları, yöneticileri ve ortakları sorumlu tutulamaz.