Duyurular Duyuru Detay
FED Faiz Kararı ve Basın Açıklaması Hk. - 15.12.2015
Değerli Yatırımcımız, ABD’de 16 Aralık 2015 Çarşamba günü TSİ 21:00’de FED Faiz Oranı açıklanacak ve TSİ 21:30’da FED Başkanı Janet Yellen’in basın toplantısı gerçekleşecektir. Açıklanacak veriler ve yapılacak açıklamalara bağlı olarak piyasada volatilite(dalgalanma) artabilir ve fiyat boşlukları gerçekleşebilir. İlgili anda, ani fiyat değişim ve hareketlerine bağlı olarak, spreadlerde açılmalar yaşanabilir ve ilettiğiniz emirler sistemde bu sebeplerden dolayı gerçekleşmeyebilir. İlgili verilerden önce varlık (margin) seviyenize dikkat etmenizi ve stop-out olasılığına karşı bu seviyeyi yukarıya taşıyacak işlemler (kısmi veya tüm pozisyonları kapatma, teminat arttırma gibi) yapmanızı tavsiye ederiz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Kaldıraçlı İşlemler
Duyurular Sayfasına Dönmek İçin Tıklayın..
 
 
Copyright 2014 © Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
Kaldıraçlı alım satım işlemleri (FX-Forex) teminat karşılığında kaldıraç ile işlem yapılan bir piyasa olduğundan yüksek oranda risk içerir. Kaldıraçlı alım satım işlemleri sonucunda kar elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır. Bu nedenle işlem yapmaya karar vermeden önce, karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir.
www.halkfx.com web sitesinde yer alan bilgiler "Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş." tarafından genel bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Web sayfalarımızda yer alan bilgiler, yatırımcıların kendi oluşturacakları yatırım kararlarına yardımcı olmayı hedeflemiştir. Bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemekte olup alım - satım kararını destekleyebilecek yeterli bilgiler burada bulunmayabilir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden, bilgilerin kullanılmasından, doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan dolayı Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ile bunların bağlı olduğu kuruluşları, çalışanları, yöneticileri ve ortakları sorumlu tutulamaz.