Duyurular Duyuru Detay
TRY Çarpan Uygulaması ve Türkiye'de Kış Saati Uygulaması Hk. - 06.11.2015
Değerli Yatırımcımız, Türkiye’deki 1 Kasım 2015 Genel Seçimleri’ne bağlı olarak TRY ürün çiftlerinde gerçekleşebilecek volatiliteye istinaden, 30 Ekim 2015 tarihinde USD/TRY ve EUR/TRY çiftlerinde 2 olarak uygulanmaya başlanan teminat çarpan oranı, 9 Kasım 2015 TSİ 09:30’da tekrar 1,5 oranına çekilecektir. Bunun yanı sıra, 8 Kasım 2015 tarihinde Türkiye’de başlayacak Kış Saati uygulaması ile HalkFX platformunda, piyasa açılış/kapanış ve swap işlem saatleri tekrar eski haline dönüşecektir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Kaldıraçlı İşlemler
Duyurular Sayfasına Dönmek İçin Tıklayın..
 
 
Copyright 2014 © Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
Kaldıraçlı alım satım işlemleri (FX-Forex) teminat karşılığında kaldıraç ile işlem yapılan bir piyasa olduğundan yüksek oranda risk içerir. Kaldıraçlı alım satım işlemleri sonucunda kar elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır. Bu nedenle işlem yapmaya karar vermeden önce, karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir.
www.halkfx.com web sitesinde yer alan bilgiler "Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş." tarafından genel bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Web sayfalarımızda yer alan bilgiler, yatırımcıların kendi oluşturacakları yatırım kararlarına yardımcı olmayı hedeflemiştir. Bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemekte olup alım - satım kararını destekleyebilecek yeterli bilgiler burada bulunmayabilir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden, bilgilerin kullanılmasından, doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan dolayı Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ile bunların bağlı olduğu kuruluşları, çalışanları, yöneticileri ve ortakları sorumlu tutulamaz.