Duyurular Duyuru Detay
1 Kasım Türkiye Genel Seçimleri TRY Çarpanları Hk. - 27.10.2015
Değerli Yatırımcımız, Türkiye’de 1 Kasım 2015 Pazar günü gerçekleştirilecek olan “Genel Seçim” sonuçlarına bağlı olarak, 2 Kasım 2015 Pazartesi günü piyasa açılışında bütün Türk Lirası (TRY) paritelerinde yüksek volatilite görülebilir. Bu bağlamda, 30 Ekim 2015 Cuma günü TSİ 12:00’de USD/TRY ve EUR/TRY paritelerindeki mevcut çarpan uygulamamız 1,5 oranından, 2’ye artırılacaktır. Çarpan oranlarındaki bu değişiklik TRY pozisyonlarınızda marjin call ve stop-out’a yol açabilir. Bu durumdan kaçınmak için ilave teminat yatırma veya kısmen/tamamen pozisyon kapatma işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bu uygulama yatırımcıları koruma amaçlı olup, daha sonra piyasa volatilitesinin azalmasına bağlı olarak çarpanlar tekrar eski haline dönüştürülecektir. Konuyla ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyen yatırımcılarımız, 0212 314 8102 numaralı telefondan Kaldıraçlı İşlemler Birimine ulaşabilirler. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Kaldıraçlı İşlemler
Duyurular Sayfasına Dönmek İçin Tıklayın..
 
 
Copyright 2014 © Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
Kaldıraçlı alım satım işlemleri (FX-Forex) teminat karşılığında kaldıraç ile işlem yapılan bir piyasa olduğundan yüksek oranda risk içerir. Kaldıraçlı alım satım işlemleri sonucunda kar elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır. Bu nedenle işlem yapmaya karar vermeden önce, karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir.
www.halkfx.com web sitesinde yer alan bilgiler "Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş." tarafından genel bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Web sayfalarımızda yer alan bilgiler, yatırımcıların kendi oluşturacakları yatırım kararlarına yardımcı olmayı hedeflemiştir. Bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemekte olup alım - satım kararını destekleyebilecek yeterli bilgiler burada bulunmayabilir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden, bilgilerin kullanılmasından, doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan dolayı Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ile bunların bağlı olduğu kuruluşları, çalışanları, yöneticileri ve ortakları sorumlu tutulamaz.