Duyurular Duyuru Detay
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Takasbank Teminat İşlem Saatleri Hakkında - 27.10.2015
Değerli Yatırımcımız, Cumhuriyet Bayramı sebebiyle Türkiye Borsaları ve resmi kurumlar, 28 Ekim 2015 Çarşamba günü yarım gün; 29 Ekim 2015 Perşembe günü ise tam gün tatil olacaktır. Bayram tatili sebebiyle Takasbank teminat yatırma ve çekme işlemleri 28 Ekim 2015 Çarşamba günü TSİ 11:00’de sona erecek olup, bu saatten sonra yapılan teminat yatırma ve çekme işlemleri ise 30 Ekim 2015 Cuma günü gerçekleştirilecektir. Tatil süresince TRY (Türk Lirası) paritelerinde likidite azalması ve spread’lerde açılma söz konusu olabileceğinden, işlem yapmak isteyen veya halihazırda açık pozisyon taşıyan yatırımcılarımızın, olası piyasa volatilitesine karşı korunmak için teminat yatırma ve çekme işlemlerini Takasbank saatlerini dikkate alarak yapmalarını tavsiye ederiz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Kaldıraçlı İşlemler
Duyurular Sayfasına Dönmek İçin Tıklayın..
 
 
Copyright 2014 © Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
Kaldıraçlı alım satım işlemleri (FX-Forex) teminat karşılığında kaldıraç ile işlem yapılan bir piyasa olduğundan yüksek oranda risk içerir. Kaldıraçlı alım satım işlemleri sonucunda kar elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır. Bu nedenle işlem yapmaya karar vermeden önce, karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir.
www.halkfx.com web sitesinde yer alan bilgiler "Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş." tarafından genel bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Web sayfalarımızda yer alan bilgiler, yatırımcıların kendi oluşturacakları yatırım kararlarına yardımcı olmayı hedeflemiştir. Bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemekte olup alım - satım kararını destekleyebilecek yeterli bilgiler burada bulunmayabilir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden, bilgilerin kullanılmasından, doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan dolayı Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ile bunların bağlı olduğu kuruluşları, çalışanları, yöneticileri ve ortakları sorumlu tutulamaz.