Duyurular Duyuru Detay
Euro Paritelerinde Çarpan Uygulamasının Artırılması Hk. - 22.06.2015
Değerli Yatırımcımız, Bugün Euro Bölgesi Maliye Bakanlarının gerçekleştireceği “Eurogroup Toplantısı’nda” Yunanistan için alınacak kararlara bağlı olarak bütün Euro paritelerinde yüksek volatilite görülebilir. Bu bağlamda TSİ 18:30’da Euro paritelerindeki mevcut çarpan uygulamamız %25 oranında artırılacaktır. Çarpan oranlarındaki bu değişiklik Euro pozisyonlarınızda marjin call ve stop-out’a yol açabilir. Bu uygulama yatırımcıları koruma amaçlı olup, daha sonra piyasa volatilitesinin azalmasına bağlı olarak tekrar eski haline dönüştürülecektir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla,
Duyurular Sayfasına Dönmek İçin Tıklayın..
 
 
Copyright 2014 © Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
Kaldıraçlı alım satım işlemleri (FX-Forex) teminat karşılığında kaldıraç ile işlem yapılan bir piyasa olduğundan yüksek oranda risk içerir. Kaldıraçlı alım satım işlemleri sonucunda kar elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır. Bu nedenle işlem yapmaya karar vermeden önce, karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir.
www.halkfx.com web sitesinde yer alan bilgiler "Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş." tarafından genel bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Web sayfalarımızda yer alan bilgiler, yatırımcıların kendi oluşturacakları yatırım kararlarına yardımcı olmayı hedeflemiştir. Bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemekte olup alım - satım kararını destekleyebilecek yeterli bilgiler burada bulunmayabilir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden, bilgilerin kullanılmasından, doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan dolayı Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ile bunların bağlı olduğu kuruluşları, çalışanları, yöneticileri ve ortakları sorumlu tutulamaz.