Duyurular Duyuru Detay
8 Mart 2015 ABD Yaz Saati Uygulaması Hk. - 06.03.2015
Değerli Yatırımcımız, ABD’de 08 Mart 2015 tarihinde başlayan yaz saati uygulaması nedeniyle, Halk Yatırım FX piyasasındaki döviz ve değerli metal çiftlerinin işlem saatleri, 15-29 Mart tarihleri arasında aşağıdaki şekilde olacaktır. Ayrıca ilgili tarih aralığında, günlük olarak uygulanan swap gelir/gider işlemleri (gün sonu işlemleri) saat 24:00 yerine, saat 23:00’te uygulanmaya başlayacaktır. 29 Mart 2015 tarihi itibarıyla ise, Türkiye’de başlayacak yaz saati uygulamasıyla birlikte Halk Yatırım FX piyasasındaki döviz ve değerli metal çiftlerinin işlem saatleri ile swap gün sonu işlem saatleri eskisi gibi uygulanmaya devam edecektir. Bilgilerinize sunarız. Döviz Pazar –TSİ 23:05 Açılış Cuma – TSİ 23:00 Kapanış Değerli Metaller Pazartesi –TSİ 00:00 Açılış Cuma – TSİ 23:00 Kapanış Hafta içi 23:00-00:00 arasında işleme kapalı olacaktır. *TSİ: Türkiye Saati İle Saygılarımızla, Kaldıraçlı İşlemler Kaldıraçlı İşlemler
Duyurular Sayfasına Dönmek İçin Tıklayın..
 
 
Copyright 2014 © Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
Kaldıraçlı alım satım işlemleri (FX-Forex) teminat karşılığında kaldıraç ile işlem yapılan bir piyasa olduğundan yüksek oranda risk içerir. Kaldıraçlı alım satım işlemleri sonucunda kar elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır. Bu nedenle işlem yapmaya karar vermeden önce, karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir.
www.halkfx.com web sitesinde yer alan bilgiler "Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş." tarafından genel bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Web sayfalarımızda yer alan bilgiler, yatırımcıların kendi oluşturacakları yatırım kararlarına yardımcı olmayı hedeflemiştir. Bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemekte olup alım - satım kararını destekleyebilecek yeterli bilgiler burada bulunmayabilir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden, bilgilerin kullanılmasından, doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan dolayı Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ile bunların bağlı olduğu kuruluşları, çalışanları, yöneticileri ve ortakları sorumlu tutulamaz.